Příjmení Calaman

Chcete-li vědět více o příjmení Calaman, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Calaman je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Calaman.

Příjmení Calaman ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Calaman, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Calaman určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Calaman

Zobrazit mapu příjmení Calaman

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Calamanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Calaman, abychom získali přesné informace o všech Calaman, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Calaman, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Calaman. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Calaman naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Calaman na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (451)
 2. Indie Indie (120)
 3. Rumunsko Rumunsko (46)
 4. Moldavsko Moldavsko (36)
 5. Turecko Turecko (25)
 6. Filipíny Filipíny (4)
 7. Kolumbie Kolumbie (1)
 8. Německo Německo (1)
 9. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Calaman na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Calaman. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Calaman častějším příjmením a ve kterých zemích je Calaman neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Calaman začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Calaman. To je způsobeno tím, že příjmení Calaman často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Calaman prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Calaman, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Calaman nebo některé z příjmení podobných Calaman vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Calaman jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Calaman s společným kořenem.

 1. Caliman
 2. Calman
 3. Claman
 4. Calamani
 5. Calamand
 6. Caleman
 7. Calamino
 8. Calaunan
 9. Calimani
 10. Calimano
 11. Callanan
 12. Calnan
 13. Challman
 14. Clamon
 15. Clayman
 16. Cleman
 17. Cloman
 18. Clyman
 19. Coleman
 20. Collman
 21. Colman
 22. Cullman
 23. Calumani
 24. Coloman
 25. Calament
 26. Calmon
 27. Coliman
 28. Callmen
 29. Climan
 30. Calaminus
 31. Calamonte
 32. Callinan
 33. Calmont
 34. Calnon
 35. Calomino
 36. Celemin
 37. Chalamanch
 38. Chalamont
 39. Chellman
 40. Chilman