Příjmení Colmant

Chcete-li vědět více o příjmení Colmant, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colmant je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colmant.

Příjmení Colmant ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colmant, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colmant určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colmant

Zobrazit mapu příjmení Colmant

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colmantů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colmant, abychom získali přesné informace o všech Colmant, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colmant, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colmant. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colmant naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colmant na světě

 1. Belgie Belgie (943)
 2. Francie Francie (805)
 3. Spojené státy Spojené státy (34)
 4. Kanada Kanada (10)
 5. Německo Německo (10)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (8)
 7. Polsko Polsko (2)
 8. Rakousko Rakousko (1)
 9. Brazílie Brazílie (1)
 10. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (1)
 11. Čína Čína (1)
 12. Alžírsko Alžírsko (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Skotsko Skotsko (1)
 15. Indie Indie (1)
 16. Itálie Itálie (1)
 17. Lucembursko Lucembursko (1)
 18. Mauricius Mauricius (1)
 19. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 20. Tunisko Tunisko (1)
 21. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colmant na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colmant. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colmant častějším příjmením a ve kterých zemích je Colmant neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colmant mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colmant, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colmant nebo některé z příjmení podobných Colmant vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colmant jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colmant s společným kořenem.

 1. Colman
 2. Colmont
 3. Calman
 4. Calmont
 5. Coelman
 6. Coleman
 7. Collman
 8. Colmen
 9. Colmena
 10. Colmon
 11. Coolman
 12. Coulman
 13. Colemont
 14. Coloman
 15. Colemann
 16. Coliman
 17. Colmanni
 18. Calaman
 19. Caliman
 20. Calimani
 21. Calimano
 22. Calnan
 23. Chilman
 24. Claman
 25. Cleman
 26. Clemans
 27. Clement
 28. Clemont
 29. Climent
 30. Cloman
 31. Clyman
 32. Colemen
 33. Colemon
 34. Colimon
 35. Collemont
 36. Colmenar
 37. Colmines
 38. Colomina
 39. Colomino
 40. Culemann