Příjmení Abbasciano

Chcete-li vědět více o příjmení Abbasciano, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbasciano je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbasciano.

Příjmení Abbasciano ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbasciano, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbasciano určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbasciano

Zobrazit mapu příjmení Abbasciano

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbascianoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbasciano, abychom získali přesné informace o všech Abbasciano, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbasciano, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbasciano. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbasciano naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbasciano na světě

 1. Itálie Itálie (245)
 2. Spojené státy Spojené státy (19)
 3. Skotsko Skotsko (6)
 4. Čína Čína (1)
 5. Německo Německo (1)
 6. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 7. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbasciano na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbasciano. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbasciano častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbasciano neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbasciano začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abbasciano. To je způsobeno tím, že příjmení Abbasciano často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbasciano mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbasciano, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abbasian
 2. Abajian
 3. Abasyan
 4. Abissino
 5. Aivazian
 6. Aposhian
 7. Avakian
 8. Ayvazian
 9. Abusnina
 10. Abajyan
 11. Abazyan
 12. Abechian
 13. Avoscan
 14. Abazan
 15. Abbison
 16. Abaijon
 17. Abson
 18. Abushanab
 19. Aubigne
 20. Aubigny
 21. Aubuchon
 22. Aubusson
 23. Avagyan
 24. Avakyan
 25. Avesani
 26. Avezzano
 27. Ayvazyan
 28. Avagnina
 29. Abagnale
 30. Abouchain
 31. Abagnara
 32. Abu-shanab
 33. Appasamy
 34. Aivazyan
 35. Abou sanoh
 36. Abou kamano
 37. Abu zeina
 38. Afsana
 39. Abjean
 40. Abuzan