Příjmení Abajian

Chcete-li vědět více o příjmení Abajian, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abajian je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abajian.

Příjmení Abajian ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abajian, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abajian určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abajian

Zobrazit mapu příjmení Abajian

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abajianů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abajian, abychom získali přesné informace o všech Abajian, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abajian, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abajian. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abajian naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abajian na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (563)
 2. Libanon Libanon (335)
 3. Kanada Kanada (12)
 4. Anglie Anglie (7)
 5. Arménie Arménie (6)
 6. Brazílie Brazílie (6)
 7. Argentina Argentina (5)
 8. Německo Německo (3)
 9. Gruzie Gruzie (3)
 10. Rusko Rusko (3)
 11. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 12. Haiti Haiti (1)
 13. Jordánsko Jordánsko (1)
 14. Švédsko Švédsko (1)
 15. Sýrie Sýrie (1)
 16. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abajian na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abajian. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abajian častějším příjmením a ve kterých zemích je Abajian neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abajian. To je způsobeno tím, že příjmení Abajian často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abajian, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abajian.

 1. Abajyan
 2. Avakian
 3. Abasyan
 4. Abbasian
 5. Abazyan
 6. Abjean
 7. Abazan
 8. Abaijon
 9. Abejon
 10. Aivazian
 11. Avagyan
 12. Avakyan
 13. Avejan
 14. Ayvazian
 15. Abechian
 16. Abuzan
 17. Abozan
 18. Abakyn
 19. Abegon
 20. Abeijon
 21. Abeken
 22. Abigon
 23. Abson
 24. Afghan
 25. Aposhian
 26. Ap john
 27. Ayvazyan
 28. Abagnale
 29. Avgan
 30. Abagnara
 31. Aivazyan
 32. Avagimyan
 33. Apikyan
 34. Abbasciano
 35. Afgan
 36. Avoscan
 37. Avijn
 38. Abbison
 39. Abesamis
 40. Abizanda