Příjmení Abajyan

Chcete-li vědět více o příjmení Abajyan, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abajyan je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abajyan.

Příjmení Abajyan ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abajyan, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abajyan určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abajyan

Zobrazit mapu příjmení Abajyan

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abajyanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abajyan, abychom získali přesné informace o všech Abajyan, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abajyan, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abajyan. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abajyan naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abajyan na světě

 1. Arménie Arménie (1058)
 2. Libanon Libanon (335)
 3. Gruzie Gruzie (91)
 4. Spojené státy Spojené státy (21)
 5. Rusko Rusko (20)
 6. Řecko Řecko (4)
 7. Francie Francie (2)
 8. Anglie Anglie (2)
 9. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 10. Německo Německo (1)
 11. Španělsko Španělsko (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abajyan na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abajyan. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abajyan častějším příjmením a ve kterých zemích je Abajyan neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abajyan začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abajyan mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abajyan, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abajyan prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abajyan, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abajyan nebo některé z příjmení podobných Abajyan vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abajyan jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abajyan s společným kořenem.

 1. Abajian
 2. Abasyan
 3. Abazyan
 4. Avagyan
 5. Avakyan
 6. Abjean
 7. Abazan
 8. Abakyn
 9. Abaijon
 10. Abejon
 11. Avakian
 12. Avejan
 13. Ayvazyan
 14. Aivazyan
 15. Abbasian
 16. Apikyan
 17. Abuzan
 18. Abozan
 19. Abegon
 20. Abeijon
 21. Abeken
 22. Abigon
 23. Abson
 24. Afghan
 25. Aivazian
 26. Ap john
 27. Ayvazian
 28. Abagnale
 29. Avgan
 30. Abagnara
 31. Avagimyan
 32. Afgan
 33. Abechian
 34. Avoscan
 35. Avijn
 36. Abbison
 37. Abizanda
 38. Abushanab
 39. Afghani
 40. Apchon