Příjmení Abazan

Chcete-li vědět více o příjmení Abazan, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abazan je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abazan.

Příjmení Abazan ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abazan, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abazan určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abazan

Zobrazit mapu příjmení Abazan

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abazanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abazan, abychom získali přesné informace o všech Abazan, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abazan, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abazan. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abazan naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abazan na světě

 1. Mexiko Mexiko (135)
 2. Spojené státy Spojené státy (26)
 3. Niger Niger (4)
 4. Filipíny Filipíny (2)
 5. Německo Německo (1)
 6. Rusko Rusko (1)
 7. Turecko Turecko (1)
 8. Ukrajina Ukrajina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abazan na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abazan. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abazan častějším příjmením a ve kterých zemích je Abazan neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abazan. To je způsobeno tím, že příjmení Abazan často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abazan prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abazan, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abazan nebo některé z příjmení podobných Abazan vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abazan jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abazan s společným kořenem.

 1. Abazyan
 2. Abuzan
 3. Abozan
 4. Abajian
 5. Abasyan
 6. Abajyan
 7. Abjean
 8. Abakyn
 9. Abaijon
 10. Abegon
 11. Abejon
 12. Abeken
 13. Abigon
 14. Abizanda
 15. Abson
 16. Afghan
 17. Aivazian
 18. Avagyan
 19. Avakian
 20. Avakyan
 21. Avejan
 22. Ayvazian
 23. Ayvazyan
 24. Avgan
 25. Aivazyan
 26. Abbasian
 27. Avezon
 28. Afgan
 29. Abeijon
 30. Afghani
 31. Apchon
 32. Avesani
 33. Avezzano
 34. Avison
 35. Avizanda
 36. Abagnale
 37. Abagnara
 38. Apikyan
 39. Afsana
 40. Afgani