Příjmení Abazyan

Chcete-li vědět více o příjmení Abazyan, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abazyan je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abazyan.

Příjmení Abazyan ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abazyan, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abazyan určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abazyan

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abazyanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abazyan, abychom získali přesné informace o všech Abazyan, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abazyan, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abazyan. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abazyan naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abazyan na světě

 1. Arménie (934)
 2. Rusko (342)
 3. Gruzie (15)
 4. Spojené státy (6)
 5. Argentina (5)
 6. Bulharsko (4)
 7. Bělorusko (3)
 8. Chile (2)
 9. Libanon (2)
 10. Ázerbájdžán (1)
 11. Abcházie (1)
 12. Kazachstán (1)
 13. Turecko (1)
 14. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abazyan na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abazyan. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abazyan častějším příjmením a ve kterých zemích je Abazyan neobvyklé nebo neexistující příjmení.