Příjmení Abagnale

Chcete-li vědět více o příjmení Abagnale, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abagnale je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abagnale.

Příjmení Abagnale ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abagnale, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abagnale určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abagnale

Zobrazit mapu příjmení Abagnale

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abagnaleů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abagnale, abychom získali přesné informace o všech Abagnale, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abagnale, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abagnale. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abagnale naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abagnale na světě

 1. Itálie Itálie (447)
 2. Spojené státy Spojené státy (64)
 3. Argentina Argentina (44)
 4. Francie Francie (7)
 5. Německo Německo (5)
 6. Maroko Maroko (4)
 7. Rusko Rusko (4)
 8. Uzbekistán Uzbekistán (4)
 9. Anglie Anglie (3)
 10. Belgie Belgie (2)
 11. Brazílie Brazílie (2)
 12. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 13. Jižní Korea Jižní Korea (2)
 14. Bulharsko Bulharsko (1)
 15. Kanada Kanada (1)
 16. Čína Čína (1)
 17. Španělsko Španělsko (1)
 18. Malajsie Malajsie (1)
 19. Polsko Polsko (1)
 20. Srbsko Srbsko (1)
 21. Thajsko Thajsko (1)
 22. Turecko Turecko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abagnale na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abagnale. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abagnale častějším příjmením a ve kterých zemích je Abagnale neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abagnale. To je způsobeno tím, že příjmení Abagnale často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abagnale, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abagnale.

 1. Abagnara
 2. Abajian
 3. Abignente
 4. Aubigne
 5. Avagyan
 6. Avignone
 7. Avagnina
 8. Abasyan
 9. Absandze
 10. Abajyan
 11. Abazyan
 12. Abazan
 13. Aboganem
 14. Avigna
 15. Abaijon
 16. Abegon
 17. Abigon
 18. Abson
 19. Afghan
 20. Afghani
 21. Aubigny
 22. Avakian
 23. Avakyan
 24. Avigni
 25. Avignon
 26. Avegno
 27. Avgan
 28. Abusnina
 29. Abakumov
 30. Abbasian
 31. Abu ghanem
 32. Afsana
 33. Abi ganem
 34. Afgan
 35. Afgani
 36. Abakumow
 37. Avignoni
 38. Avognon
 39. Abjean
 40. Abuzan