Příjmení Abagnale

Chcete-li vědět více o příjmení Abagnale, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abagnale je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abagnale.

Příjmení Abagnale ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abagnale, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abagnale určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abagnale

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abagnaleů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abagnale, abychom získali přesné informace o všech Abagnale, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abagnale, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abagnale. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abagnale naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abagnale na světě

 1. Itálie (447)
 2. Spojené státy (64)
 3. Argentina (44)
 4. Francie (7)
 5. Německo (5)
 6. Maroko (4)
 7. Rusko (4)
 8. Uzbekistán (4)
 9. Anglie (3)
 10. Belgie (2)
 11. Brazílie (2)
 12. Švýcarsko (2)
 13. Jižní Korea (2)
 14. Bulharsko (1)
 15. Kanada (1)
 16. Čína (1)
 17. Španělsko (1)
 18. Malajsie (1)
 19. Polsko (1)
 20. Srbsko (1)
 21. Thajsko (1)
 22. Turecko (1)
 23. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abagnale na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abagnale. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abagnale častějším příjmením a ve kterých zemích je Abagnale neobvyklé nebo neexistující příjmení.