Příjmení Abajah

Chcete-li vědět více o příjmení Abajah, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abajah je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abajah.

Příjmení Abajah ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abajah, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abajah určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abajah

Zobrazit mapu příjmení Abajah

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abajahů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abajah, abychom získali přesné informace o všech Abajah, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abajah, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abajah. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abajah naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abajah na světě

 1. Nigérie Nigérie (18)
 2. Keňa Keňa (3)
 3. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abajah na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abajah. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abajah častějším příjmením a ve kterých zemích je Abajah neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abajah. To je způsobeno tím, že příjmení Abajah často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abajah prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abajah, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abajah nebo některé z příjmení podobných Abajah vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abajah jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abajah s společným kořenem.

 1. Abaga
 2. Abajo
 3. Abaza
 4. Abeja
 5. Abja
 6. Abuja
 7. Abaca
 8. Abaj
 9. Abija
 10. Abaka
 11. Abijay
 12. Abasa
 13. Abacho
 14. Abaco
 15. Abagiu
 16. Abaiga
 17. Abas
 18. Abasi
 19. Abaso
 20. Abass
 21. Abassi
 22. Abaz
 23. Abazi
 24. Abbas
 25. Abjo
 26. Aboza
 27. Apaza
 28. Aubach
 29. Apaka
 30. Abiaga
 31. Apaca
 32. Abasca
 33. Abasse
 34. Abisai
 35. Aabac
 36. Aabak
 37. Abich
 38. Abaqi
 39. Abac
 40. Abega