Příjmení Pokorný

Chcete-li vědět více o příjmení Pokorný, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Pokorný je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Pokorný.

Příjmení Pokorný ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Pokorný, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Pokorný určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Pokorný

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Pokornýů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Pokorný, abychom získali přesné informace o všech Pokorný, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Pokorný, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Pokorný. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Pokorný naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Pokorný na světě

  1. Česká republika (11039)
  2. Slovensko (385)
  3. Švýcarsko (1)
  4. Egypt (1)
  5. Kuvajt (1)
  6. Lucembursko (1)
  7. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Pokorný na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Pokorný. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Pokorný častějším příjmením a ve kterých zemích je Pokorný neobvyklé nebo neexistující příjmení.