Příjmení Novák

Chcete-li vědět více o příjmení Novák, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Novák je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Novák.

Příjmení Novák ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Novák, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Novák určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Novák

Zobrazit mapu příjmení Novák

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Nováků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Novák, abychom získali přesné informace o všech Novák, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Novák, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Novák. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Novák naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Novák na světě

 1. Česká republika Česká republika (28058)
 2. Maďarsko Maďarsko (11338)
 3. Slovensko Slovensko (4958)
 4. Rumunsko Rumunsko (38)
 5. Německo Německo (11)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (7)
 7. Švédsko Švédsko (5)
 8. Čína Čína (2)
 9. Anglie Anglie (2)
 10. Irsko Irsko (2)
 11. Nizozemsko Nizozemsko (2)
 12. Spojené státy Spojené státy (2)
 13. Afghánistán Afghánistán (1)
 14. Rakousko Rakousko (1)
 15. Belgie Belgie (1)
 16. Brazílie Brazílie (1)
 17. Finsko Finsko (1)
 18. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 19. Island Island (1)
 20. Malajsie Malajsie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Novák na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Novák. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Novák častějším příjmením a ve kterých zemích je Novák neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Novák, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Novák.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Novák mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Novák, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Novák nebo některé z příjmení podobných Novák vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Novák jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Novák s společným kořenem.

 1. Novack
 2. Novak
 3. Noveck
 4. Novick
 5. Novik
 6. Novyk
 7. Noviik
 8. Novac
 9. Novaes
 10. Novais
 11. Novas
 12. Novaz
 13. Noves
 14. Novez
 15. Novias
 16. Novich
 17. Novicki
 18. Novicky
 19. Novis
 20. Noviski
 21. Novic
 22. Novoas
 23. Noveska
 24. Noveski
 25. Novako
 26. Novaku
 27. Novisky
 28. Novaki
 29. Navaes
 30. Navaez
 31. Navais
 32. Navaja
 33. Navajo
 34. Navas
 35. Navasa
 36. Navaso
 37. Navaz
 38. Navaza
 39. Navazo
 40. Naveas