Příjmení Novotný

Chcete-li vědět více o příjmení Novotný, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Novotný je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Novotný.

Příjmení Novotný ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Novotný, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Novotný určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Novotný

Zobrazit mapu příjmení Novotný

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Novotnýů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Novotný, abychom získali přesné informace o všech Novotný, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Novotný, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Novotný. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Novotný naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Novotný na světě

 1. Česká republika Česká republika (24344)
 2. Slovensko Slovensko (1858)
 3. Brazílie Brazílie (2)
 4. Nizozemsko Nizozemsko (2)
 5. Spojené státy Spojené státy (1)
 6. Argentina Argentina (1)
 7. Francie Francie (1)
 8. Irsko Irsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Novotný na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Novotný. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Novotný častějším příjmením a ve kterých zemích je Novotný neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Novotný začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Novotný mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Novotný, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Novotný prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Novotný, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Novotný nebo některé z příjmení podobných Novotný vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Novotný jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Novotný s společným kořenem.

 1. Novotná
 2. Novotna
 3. Novotnak
 4. Novotney
 5. Novotny
 6. Novotn
 7. Novotni
 8. Napodano
 9. Napton
 10. Neptune
 11. Nabatanzi
 12. Nabutono
 13. Nepton
 14. Neptun
 15. Nevadini
 16. Naptin
 17. Napthine
 18. Naftanaila
 19. Nahapetyan
 20. Nabiuddin
 21. Nahabedian