Příjmení Novotná

Chcete-li vědět více o příjmení Novotná, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Novotná je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Novotná.

Příjmení Novotná ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Novotná, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Novotná určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Novotná

Zobrazit mapu příjmení Novotná

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Novotnáů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Novotná, abychom získali přesné informace o všech Novotná, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Novotná, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Novotná. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Novotná naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Novotná na světě

 1. Česká republika Česká republika (25485)
 2. Slovensko Slovensko (2135)
 3. Anglie Anglie (3)
 4. Švédsko Švédsko (2)
 5. Rakousko Rakousko (1)
 6. Španělsko Španělsko (1)
 7. Francie Francie (1)
 8. Itálie Itálie (1)
 9. Jižní Korea Jižní Korea (1)
 10. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Novotná na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Novotná. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Novotná častějším příjmením a ve kterých zemích je Novotná neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Novotná začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Novotná. To je způsobeno tím, že příjmení Novotná často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Novotná mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Novotná, která mají odlišný původ a význam..

 1. Novotný
 2. Novotna
 3. Novotnak
 4. Novotney
 5. Novotny
 6. Novotn
 7. Novotni
 8. Napodano
 9. Napton
 10. Neptune
 11. Nabatanzi
 12. Nabutono
 13. Nepton
 14. Neptun
 15. Nevadini
 16. Naptin
 17. Napthine
 18. Naftanaila
 19. Nahapetyan
 20. Nabiuddin
 21. Nahabedian