Příjmení Pokorná

Chcete-li vědět více o příjmení Pokorná, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Pokorná je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Pokorná.

Příjmení Pokorná ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Pokorná, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Pokorná určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Pokorná

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Pokornáů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Pokorná, abychom získali přesné informace o všech Pokorná, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Pokorná, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Pokorná. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Pokorná naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Pokorná na světě

  1. Česká republika (11134)
  2. Slovensko (650)
  3. Spojené státy (2)
  4. Rakousko (1)
  5. Austrálie (1)
  6. Španělsko (1)
  7. Chorvatsko (1)
  8. Černá Hora (1)
  9. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Pokorná na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Pokorná. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Pokorná častějším příjmením a ve kterých zemích je Pokorná neobvyklé nebo neexistující příjmení.