Příjmení Colvile

Chcete-li vědět více o příjmení Colvile, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colvile je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colvile.

Příjmení Colvile ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colvile, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colvile určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colvile

Zobrazit mapu příjmení Colvile

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colvileů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colvile, abychom získali přesné informace o všech Colvile, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colvile, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colvile. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colvile naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colvile na světě

 1. Anglie Anglie (53)
 2. Austrálie Austrálie (6)
 3. Spojené státy Spojené státy (5)
 4. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 5. Wales Wales (1)
 6. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colvile na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colvile. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colvile častějším příjmením a ve kterých zemích je Colvile neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colvile, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colvile.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colvile mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colvile, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colvill
 2. Colville
 3. Calvel
 4. Calveley
 5. Calvelo
 6. Calvilla
 7. Calvillo
 8. Calvoli
 9. Claville
 10. Cleville
 11. Cliville
 12. Colavolpe
 13. Colipil
 14. Colleville
 15. Calvell
 16. Calbell
 17. Calbillo
 18. Calboli
 19. Calfell
 20. Calfield
 21. Calvelage
 22. Calvelli
 23. Calvello
 24. Clavel
 25. Clavell
 26. Clavelle
 27. Clayville
 28. Cleveley
 29. Clivilles
 30. Clovel
 31. Clovell
 32. Colflesh
 33. Colubali
 34. Calabille
 35. Choloply
 36. Clavelo
 37. Collipal
 38. Collavoli
 39. Clevely
 40. Clubley