Příjmení Collavoli

Chcete-li vědět více o příjmení Collavoli, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collavoli je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collavoli.

Příjmení Collavoli ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collavoli, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collavoli určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collavoli

Zobrazit mapu příjmení Collavoli

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collavoliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collavoli, abychom získali přesné informace o všech Collavoli, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collavoli, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collavoli. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collavoli naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collavoli na světě

 1. Itálie Itálie (91)
 2. Francie Francie (27)
 3. Kanada Kanada (12)
 4. Faerské ostrovy Faerské ostrovy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collavoli na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collavoli. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collavoli častějším příjmením a ve kterých zemích je Collavoli neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collavoli. To je způsobeno tím, že příjmení Collavoli často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collavoli nebo některé z příjmení podobných Collavoli vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collavoli jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collavoli s společným kořenem.

 1. Calvoli
 2. Colavolpe
 3. Colavelli
 4. Calboli
 5. Clavel
 6. Clavell
 7. Clavelli
 8. Colabelli
 9. Colvile
 10. Colvill
 11. Colubali
 12. Coulibali
 13. Colleville
 14. Clavelo
 15. Collipal
 16. Coulybali
 17. Colapaolo
 18. Calafel
 19. Calafell
 20. Calvel
 21. Calvelli
 22. Calvelo
 23. Claflin
 24. Clavelle
 25. Claville
 26. Claypole
 27. Claypoll
 28. Clovel
 29. Clovell
 30. Colabella
 31. Colville
 32. Coulibaly
 33. Colipil
 34. Calvell
 35. Cleevely
 36. Clevely
 37. Calbell
 38. Calbillo
 39. Calfell
 40. Calfield