Příjmení Colleville

Chcete-li vědět více o příjmení Colleville, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colleville je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colleville.

Příjmení Colleville ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colleville, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colleville určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colleville

Zobrazit mapu příjmení Colleville

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collevilleů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colleville, abychom získali přesné informace o všech Colleville, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colleville, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colleville. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colleville naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colleville na světě

 1. Francie Francie (621)
 2. Belgie Belgie (8)
 3. Paraguay Paraguay (3)
 4. Brazílie Brazílie (1)
 5. Kanada Kanada (1)
 6. Kostarika Kostarika (1)
 7. Anglie Anglie (1)
 8. Maďarsko Maďarsko (1)
 9. Malawi Malawi (1)
 10. Nová Kaledonie Nová Kaledonie (1)
 11. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 12. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colleville na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colleville. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colleville častějším příjmením a ve kterých zemích je Colleville neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colleville začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Cleville
 2. Colville
 3. Claville
 4. Clayville
 5. Cliville
 6. Colvile
 7. Colvill
 8. Calvilla
 9. Calvillo
 10. Clavelle
 11. Clivilles
 12. Colavolpe
 13. Calabille
 14. Collavoli
 15. Colavelli
 16. Calbell
 17. Calbillo
 18. Calfell
 19. Calvelli
 20. Calvello
 21. Clavell
 22. Clavelli
 23. Clavillier
 24. Cleveley
 25. Clovell
 26. Colabella
 27. Colabelli
 28. Colipil
 29. Calvell
 30. Collipal
 31. Calabilla
 32. Cleevely
 33. Clevely
 34. Calafell
 35. Calfield
 36. Calvel
 37. Calvelage
 38. Calveley
 39. Calvelo
 40. Calvoli