Příjmení Calvello

Chcete-li vědět více o příjmení Calvello, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Calvello je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Calvello.

Příjmení Calvello ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Calvello, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Calvello určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Calvello

Zobrazit mapu příjmení Calvello

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Calvelloů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Calvello, abychom získali přesné informace o všech Calvello, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Calvello, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Calvello. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Calvello naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Calvello na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (497)
 2. Itálie Itálie (437)
 3. Brazílie Brazílie (29)
 4. Argentina Argentina (21)
 5. Uruguay Uruguay (18)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (11)
 7. Německo Německo (8)
 8. Kanada Kanada (6)
 9. Anglie Anglie (2)
 10. Filipíny Filipíny (2)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Francie Francie (1)
 13. Panama Panama (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Calvello na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Calvello. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Calvello častějším příjmením a ve kterých zemích je Calvello neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Calvello začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Calvello. To je způsobeno tím, že příjmení Calvello často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Calvello, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Calvello.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Calvello mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Calvello, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Calvello prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Calvello, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Calvello nebo některé z příjmení podobných Calvello vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Calvello jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Calvello s společným kořenem.

 1. Calvelli
 2. Calvelo
 3. Calvillo
 4. Calvell
 5. Calbell
 6. Calbillo
 7. Calfell
 8. Calvel
 9. Calveley
 10. Calvellido
 11. Calvilla
 12. Calafell
 13. Calvelage
 14. Calvoli
 15. Clavell
 16. Clavelle
 17. Clavelli
 18. Clovell
 19. Colvill
 20. Colville
 21. Clavelo
 22. Colavelli
 23. Calafel
 24. Calboli
 25. Calfield
 26. Caulfeild
 27. Clavel
 28. Clavellino
 29. Claville
 30. Clayville
 31. Cleveley
 32. Cleville
 33. Cliville
 34. Clovel
 35. Colabella
 36. Colabelli
 37. Colvile
 38. Calabille
 39. Calabilla
 40. Clevely