Příjmení Colavelli

Chcete-li vědět více o příjmení Colavelli, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colavelli je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colavelli.

Příjmení Colavelli ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colavelli, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colavelli určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colavelli

Zobrazit mapu příjmení Colavelli

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colavelliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colavelli, abychom získali přesné informace o všech Colavelli, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colavelli, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colavelli. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colavelli naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colavelli na světě

 1. Itálie Itálie (113)
 2. Argentina Argentina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colavelli na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colavelli. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colavelli častějším příjmením a ve kterých zemích je Colavelli neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colavelli nebo některé z příjmení podobných Colavelli vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colavelli jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colavelli s společným kořenem.

 1. Clavelli
 2. Colabelli
 3. Calvelli
 4. Clavell
 5. Clavelle
 6. Colabella
 7. Calafell
 8. Calvello
 9. Clavel
 10. Clavellina
 11. Clavellino
 12. Claville
 13. Clovell
 14. Colavolpe
 15. Colvill
 16. Colville
 17. Calvell
 18. Clavelo
 19. Collavoli
 20. Calafel
 21. Calbell
 22. Calfell
 23. Calvel
 24. Calveley
 25. Calvellido
 26. Calvelo
 27. Calvilla
 28. Calvillo
 29. Calvoli
 30. Clavellinas
 31. Clavillier
 32. Clayville
 33. Cleveley
 34. Cleville
 35. Cliville
 36. Clovel
 37. Colvile
 38. Colubali
 39. Calabille
 40. Colleville