Příjmení Colusi

Chcete-li vědět více o příjmení Colusi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colusi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colusi.

Příjmení Colusi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colusi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colusi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colusi

Zobrazit mapu příjmení Colusi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colusiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colusi, abychom získali přesné informace o všech Colusi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colusi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colusi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colusi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colusi na světě

 1. Argentina Argentina (45)
 2. Brazílie Brazílie (6)
 3. Německo Německo (1)
 4. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 5. Ekvádor Ekvádor (1)
 6. Rumunsko Rumunsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colusi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colusi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colusi častějším příjmením a ve kterých zemích je Colusi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colusi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colusi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colusi.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colusi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colusi, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colosi
 2. Coluci
 3. Colussi
 4. Calusi
 5. Calesi
 6. Calisi
 7. Calus
 8. Calusio
 9. Celsi
 10. Celusa
 11. Clausi
 12. Clesi
 13. Clus
 14. Clusa
 15. Cluse
 16. Colaci
 17. Colas
 18. Coles
 19. Coless
 20. Colis
 21. Colls
 22. Coloci
 23. Coloji
 24. Colos
 25. Colosa
 26. Colosia
 27. Cols
 28. Colsa
 29. Colse
 30. Colso
 31. Colucci
 32. Coluzzi
 33. Coloso
 34. Colqui
 35. Colossi
 36. Cilus
 37. Colosio
 38. Coluchi
 39. Colesio
 40. Calosi