Příjmení Collingsworth

Chcete-li vědět více o příjmení Collingsworth, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collingsworth je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collingsworth.

Příjmení Collingsworth ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collingsworth, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collingsworth určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collingsworth

Zobrazit mapu příjmení Collingsworth

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collingsworthů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collingsworth, abychom získali přesné informace o všech Collingsworth, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collingsworth, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collingsworth. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collingsworth naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collingsworth na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (819)
 2. Anglie Anglie (26)
 3. Kanada Kanada (1)
 4. Itálie Itálie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collingsworth na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collingsworth. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collingsworth častějším příjmením a ve kterých zemích je Collingsworth neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collingsworth. To je způsobeno tím, že příjmení Collingsworth často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collingsworth, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collingsworth.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collingsworth mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collingsworth, která mají odlišný původ a význam..

 1. Collinsworth
 2. Collingworth
 3. Challingsworth
 4. Chillingsworth
 5. Cullingworth
 6. Chellingworth
 7. Chillingworth
 8. Collingwood
 9. Collings
 10. Collington
 11. Collinson
 12. Collingdon
 13. Cullingford
 14. Clinesmith
 15. Colinson
 16. Colling
 17. Collinge
 18. Collingham
 19. Collins
 20. Cullings
 21. Colinso
 22. Callington
 23. Collingridge
 24. Cullington
 25. Calingo
 26. Callins
 27. Cellins
 28. Clinger
 29. Clingingsmith
 30. Clings
 31. Colangelo
 32. Colinas
 33. Colines
 34. Coling
 35. Colins
 36. Collange
 37. Collens
 38. Collonges
 39. Collongue
 40. Collyns