Příjmení Collingham

Chcete-li vědět více o příjmení Collingham, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collingham je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collingham.

Příjmení Collingham ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collingham, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collingham určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collingham

Zobrazit mapu příjmení Collingham

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collinghamů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collingham, abychom získali přesné informace o všech Collingham, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collingham, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collingham. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collingham naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collingham na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (304)
 2. Anglie Anglie (292)
 3. Kanada Kanada (36)
 4. Skotsko Skotsko (11)
 5. Španělsko Španělsko (9)
 6. Wales Wales (9)
 7. Austrálie Austrálie (5)
 8. Argentina Argentina (1)
 9. Brazílie Brazílie (1)
 10. Francie Francie (1)
 11. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collingham na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collingham. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collingham častějším příjmením a ve kterých zemích je Collingham neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collingham začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collingham, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collingham.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collingham mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collingham, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collingham prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collingham, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collingham nebo některé z příjmení podobných Collingham vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collingham jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collingham s společným kořenem.

 1. Callingham
 2. Clingham
 3. Colling
 4. Collinge
 5. Collings
 6. Collington
 7. Collingdon
 8. Clinchamp
 9. Clingan
 10. Clingman
 11. Colinas
 12. Coling
 13. Collange
 14. Collingwood
 15. Collins
 16. Collinson
 17. Collonges
 18. Collongue
 19. Colonga
 20. Colounga
 21. Colunga
 22. Cooling
 23. Cowling
 24. Culling
 25. Cullinge
 26. Cullings
 27. Callington
 28. Couling
 29. Coulling
 30. Cullington
 31. Calancha
 32. Calingo
 33. Callins
 34. Calonga
 35. Caulonga
 36. Cayling
 37. Cellins
 38. Chelangat
 39. Clinch
 40. Cling