Příjmení Clingan

Chcete-li vědět více o příjmení Clingan, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Clingan je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Clingan.

Příjmení Clingan ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Clingan, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Clingan určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Clingan

Zobrazit mapu příjmení Clingan

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Clinganů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Clingan, abychom získali přesné informace o všech Clingan, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Clingan, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Clingan. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Clingan naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Clingan na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (2424)
 2. Austrálie Austrálie (543)
 3. Anglie Anglie (133)
 4. Severní Irsko Severní Irsko (85)
 5. Skotsko Skotsko (64)
 6. Kanada Kanada (41)
 7. Mexiko Mexiko (28)
 8. Panama Panama (6)
 9. Irsko Irsko (2)
 10. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 11. Egypt Egypt (1)
 12. Francie Francie (1)
 13. Wales Wales (1)
 14. Japonsko Japonsko (1)
 15. Malajsie Malajsie (1)
 16. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 17. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 18. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Clingan na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Clingan. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Clingan častějším příjmením a ve kterých zemích je Clingan neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Clingan začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Clingan. To je způsobeno tím, že příjmení Clingan často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Clingan mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Clingan, která mají odlišný původ a význam..

 1. Clingen
 2. Clingman
 3. Cling
 4. Clingaman
 5. Clinge
 6. Clinger
 7. Clingham
 8. Clings
 9. Calingo
 10. Calonga
 11. Clang
 12. Clinch
 13. Clinci
 14. Clinciu
 15. Clincy
 16. Clines
 17. Clingerman
 18. Clink
 19. Clinque
 20. Colinas
 21. Coling
 22. Colinson
 23. Colonga
 24. Colunga
 25. Calunga
 26. Caling
 27. Clinckx
 28. Clincu
 29. Climas
 30. Clinic
 31. Clinco
 32. Cilingir
 33. Climson
 34. Clinkard
 35. Calonge
 36. Calongne
 37. Caulonga
 38. Cayling
 39. Celenza
 40. Celinski