Příjmení Collington

Chcete-li vědět více o příjmení Collington, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collington je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collington.

Příjmení Collington ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collington, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collington určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collington

Zobrazit mapu příjmení Collington

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collingtonů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collington, abychom získali přesné informace o všech Collington, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collington, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collington. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collington naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collington na světě

 1. Anglie Anglie (544)
 2. Spojené státy Spojené státy (544)
 3. Jamajka Jamajka (144)
 4. Kanada Kanada (122)
 5. Skotsko Skotsko (53)
 6. Německo Německo (20)
 7. Austrálie Austrálie (11)
 8. Severní Irsko Severní Irsko (7)
 9. Nizozemsko Nizozemsko (6)
 10. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (5)
 11. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 12. Brazílie Brazílie (1)
 13. Belize Belize (1)
 14. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 15. Francie Francie (1)
 16. Wales Wales (1)
 17. Srí Lanka Srí Lanka (1)
 18. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collington na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collington. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collington častějším příjmením a ve kterých zemích je Collington neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collington mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collington, která mají odlišný původ a význam..

 1. Callington
 2. Collingdon
 3. Cullington
 4. Collinson
 5. Colinson
 6. Colling
 7. Collinge
 8. Collingham
 9. Collings
 10. Collingwood
 11. Calingo
 12. Clingan
 13. Clingen
 14. Clingman
 15. Coling
 16. Collange
 17. Collins
 18. Collonges
 19. Collongue
 20. Colonjon
 21. Colungo
 22. Cooling
 23. Cowling
 24. Culling
 25. Cullinge
 26. Cullings
 27. Colinco
 28. Colinso
 29. Colongo
 30. Coulanjon
 31. Callingham
 32. Collingworth
 33. Couling
 34. Coulling
 35. Cullingford
 36. Callins
 37. Cayling
 38. Cellins
 39. Cling
 40. Clingaman