Příjmení Colavito

Chcete-li vědět více o příjmení Colavito, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colavito je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colavito.

Příjmení Colavito ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colavito, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colavito určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colavito

Zobrazit mapu příjmení Colavito

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colavitoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colavito, abychom získali přesné informace o všech Colavito, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colavito, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colavito. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colavito naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colavito na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1058)
 2. Itálie Itálie (820)
 3. Kanada Kanada (56)
 4. Brazílie Brazílie (44)
 5. Francie Francie (29)
 6. Argentina Argentina (13)
 7. Německo Německo (8)
 8. Anglie Anglie (7)
 9. Austrálie Austrálie (5)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (5)
 11. Mexiko Mexiko (2)
 12. Estonsko Estonsko (1)
 13. Španělsko Španělsko (1)
 14. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colavito na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colavito. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colavito častějším příjmením a ve kterých zemích je Colavito neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colavito začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Colavita
 2. Calafato
 3. Calpito
 4. Calveto
 5. Calvit
 6. Clavet
 7. Colapietro
 8. Colbitz
 9. Colvett
 10. Colivet
 11. Clavitea
 12. Colafate
 13. Calabote
 14. Calafat
 15. Calafate
 16. Calafati
 17. Calbeto
 18. Calivet
 19. Calvet
 20. Calveta
 21. Calvete
 22. Cilveti
 23. Clabot
 24. Clabots
 25. Clapat
 26. Clauvet
 27. Clavette
 28. Colbath
 29. Colbeth
 30. Colibet
 31. Colpitts
 32. Clapton
 33. Calveti
 34. Calvat
 35. Collovati
 36. Clapot
 37. Calavetta
 38. Calbet
 39. Calbete
 40. Calbot