Příjmení Colapietro

Chcete-li vědět více o příjmení Colapietro, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colapietro je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colapietro.

Příjmení Colapietro ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colapietro, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colapietro určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colapietro

Zobrazit mapu příjmení Colapietro

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colapietroů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colapietro, abychom získali přesné informace o všech Colapietro, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colapietro, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colapietro. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colapietro naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colapietro na světě

 1. Itálie Itálie (1649)
 2. Spojené státy Spojené státy (421)
 3. Argentina Argentina (144)
 4. Brazílie Brazílie (59)
 5. Lucembursko Lucembursko (36)
 6. Belgie Belgie (27)
 7. Anglie Anglie (24)
 8. Německo Německo (13)
 9. Francie Francie (9)
 10. Maďarsko Maďarsko (8)
 11. Kanada Kanada (6)
 12. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 13. Španělsko Španělsko (1)
 14. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 15. Thajsko Thajsko (1)
 16. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colapietro na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colapietro. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colapietro častějším příjmením a ve kterých zemích je Colapietro neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colapietro začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colapietro mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colapietro, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colapietro prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colapietro, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colapietro nebo některé z příjmení podobných Colapietro vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colapietro jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colapietro s společným kořenem.

 1. Colavito
 2. Calpito
 3. Colavita
 4. Colpitts
 5. Calafato
 6. Calbeto
 7. Calveto
 8. Clapat
 9. Clapdorp
 10. Clauvet
 11. Clavet
 12. Clavette
 13. Colbeth
 14. Colbitz
 15. Colibet
 16. Collibet
 17. Colpetzer
 18. Colvett
 19. Clapton
 20. Clipet
 21. Colivet
 22. Clavitea
 23. Clapot
 24. Calavetta
 25. Colafate
 26. Calabote
 27. Calafat
 28. Calafate
 29. Calafati
 30. Calbet
 31. Calbete
 32. Calivet
 33. Calvet
 34. Calveta
 35. Calvete
 36. Calvetti
 37. Calvit
 38. Chalvet
 39. Cilveti
 40. Clabot