Příjmení Colavita

Chcete-li vědět více o příjmení Colavita, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colavita je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colavita.

Příjmení Colavita ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colavita, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colavita určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colavita

Zobrazit mapu příjmení Colavita

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colavitaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colavita, abychom získali přesné informace o všech Colavita, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colavita, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colavita. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colavita naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colavita na světě

 1. Itálie Itálie (675)
 2. Spojené státy Spojené státy (565)
 3. Argentina Argentina (512)
 4. Kanada Kanada (96)
 5. Venezuela Venezuela (67)
 6. Brazílie Brazílie (29)
 7. Německo Německo (15)
 8. Francie Francie (14)
 9. Španělsko Španělsko (9)
 10. Anglie Anglie (5)
 11. Mexiko Mexiko (5)
 12. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (4)
 13. Belgie Belgie (3)
 14. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 15. Finsko Finsko (3)
 16. Irsko Irsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colavita na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colavita. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colavita častějším příjmením a ve kterých zemích je Colavita neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colavita mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colavita, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colavita nebo některé z příjmení podobných Colavita vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colavita jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colavita s společným kořenem.

 1. Colavito
 2. Clavitea
 3. Calveta
 4. Calvit
 5. Clavet
 6. Colbitz
 7. Colvett
 8. Colivet
 9. Calavetta
 10. Colafate
 11. Calabote
 12. Calafat
 13. Calafate
 14. Calafati
 15. Calafato
 16. Calivet
 17. Calpito
 18. Calvet
 19. Calvete
 20. Calveto
 21. Cilveti
 22. Clabot
 23. Clabots
 24. Clapat
 25. Clauvet
 26. Clavette
 27. Colapietro
 28. Colbath
 29. Colbeth
 30. Colibet
 31. Colpitts
 32. Calveti
 33. Calvat
 34. Collovati
 35. Clapot
 36. Calbet
 37. Calbete
 38. Calbeto
 39. Calbot
 40. Calefati