Příjmení Collovati

Chcete-li vědět více o příjmení Collovati, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collovati je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collovati.

Příjmení Collovati ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collovati, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collovati určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collovati

Zobrazit mapu příjmení Collovati

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collovatiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collovati, abychom získali přesné informace o všech Collovati, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collovati, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collovati. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collovati naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collovati na světě

 1. Itálie Itálie (1000)
 2. Argentina Argentina (150)
 3. Francie Francie (9)
 4. Nizozemsko Nizozemsko (6)
 5. Chile Chile (4)
 6. Kanada Kanada (3)
 7. Austrálie Austrálie (1)
 8. Belgie Belgie (1)
 9. Brazílie Brazílie (1)
 10. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collovati na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collovati. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collovati častějším příjmením a ve kterých zemích je Collovati neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collovati. To je způsobeno tím, že příjmení Collovati často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collovati, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collovati.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collovati mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collovati, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collovati prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collovati, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collovati nebo některé z příjmení podobných Collovati vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collovati jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collovati s společným kořenem.

 1. Calafati
 2. Calefati
 3. Cilveti
 4. Colavita
 5. Colavito
 6. Colbath
 7. Collibet
 8. Colvett
 9. Calveti
 10. Calvat
 11. Colivet
 12. Chilovitis
 13. Colafate
 14. Calafat
 15. Calafate
 16. Calafato
 17. Calbot
 18. Calivet
 19. Callaved
 20. Calvet
 21. Calveta
 22. Calvete
 23. Calveto
 24. Calvetti
 25. Calvit
 26. Chalvet
 27. Chelbat
 28. Clapat
 29. Clauvet
 30. Clavet
 31. Cleophat
 32. Colbeth
 33. Colbitz
 34. Colibet
 35. Colpitts
 36. Coolbeth
 37. Cilbeti
 38. Cleopatra
 39. Callebaut
 40. Caillavet