Příjmení Colafate

Chcete-li vědět více o příjmení Colafate, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colafate je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colafate.

Příjmení Colafate ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colafate, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colafate určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colafate

Zobrazit mapu příjmení Colafate

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colafateů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colafate, abychom získali přesné informace o všech Colafate, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colafate, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colafate. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colafate naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colafate na světě

 1. Brazílie Brazílie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colafate na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colafate. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colafate častějším příjmením a ve kterých zemích je Colafate neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colafate, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colafate.

 1. Calafate
 2. Calafat
 3. Calafati
 4. Calafato
 5. Calabote
 6. Calefati
 7. Clapat
 8. Colavita
 9. Colavito
 10. Colbath
 11. Calbete
 12. Calvete
 13. Clabot
 14. Clabots
 15. Clavet
 16. Clavette
 17. Clifft
 18. Clift
 19. Colbeth
 20. Colbitz
 21. Colibet
 22. Colpitts
 23. Colvett
 24. Calbette
 25. Calvat
 26. Colivet
 27. Clavitea
 28. Collovati
 29. Calvette
 30. Clapot
 31. Clabaut
 32. Cleft
 33. Calbet
 34. Calbeto
 35. Calbot
 36. Calibut
 37. Calivet
 38. Callaved
 39. Calpito
 40. Calvet