Příjmení Colaianni

Chcete-li vědět více o příjmení Colaianni, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colaianni je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colaianni.

Příjmení Colaianni ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colaianni, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colaianni určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colaianni

Zobrazit mapu příjmení Colaianni

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colaianniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colaianni, abychom získali přesné informace o všech Colaianni, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colaianni, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colaianni. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colaianni naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colaianni na světě

 1. Itálie Itálie (1753)
 2. Spojené státy Spojené státy (767)
 3. Argentina Argentina (156)
 4. Francie Francie (105)
 5. Belgie Belgie (80)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (45)
 7. Německo Německo (29)
 8. Kanada Kanada (20)
 9. Austrálie Austrálie (16)
 10. Venezuela Venezuela (16)
 11. Brazílie Brazílie (9)
 12. Španělsko Španělsko (9)
 13. Anglie Anglie (7)
 14. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (4)
 15. Chile Chile (3)
 16. Rusko Rusko (3)
 17. Kypr Kypr (2)
 18. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 19. Estonsko Estonsko (1)
 20. Japonsko Japonsko (1)
 21. Lucembursko Lucembursko (1)
 22. Panama Panama (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colaianni na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colaianni. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colaianni častějším příjmením a ve kterých zemích je Colaianni neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colaianni prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colaianni, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colaianni nebo některé z příjmení podobných Colaianni vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colaianni jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colaianni s společným kořenem.

 1. Colianni
 2. Calanni
 3. Caliani
 4. Colahan
 5. Colian
 6. Colini
 7. Collani
 8. Collini
 9. Ciliani
 10. Calianno
 11. Calahan
 12. Calani
 13. Caliano
 14. Calini
 15. Caloian
 16. Caloianu
 17. Caluian
 18. Celain
 19. Celani
 20. Celini
 21. Cellini
 22. Clain
 23. Clanny
 24. Colamia
 25. Colan
 26. Colana
 27. Coleoni
 28. Colin
 29. Colina
 30. Colino
 31. Colleoni
 32. Collien
 33. Collin
 34. Collina
 35. Collino
 36. Colonna
 37. Colonne
 38. Coolahan
 39. Collana
 40. Celiano