Příjmení Abdiyev

Chcete-li vědět více o příjmení Abdiyev, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdiyev je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdiyev.

Příjmení Abdiyev ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdiyev, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdiyev určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdiyev

Zobrazit mapu příjmení Abdiyev

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdiyevů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdiyev, abychom získali přesné informace o všech Abdiyev, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdiyev, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdiyev. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdiyev naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdiyev na světě

 1. Uzbekistán Uzbekistán (7836)
 2. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (2325)
 3. Rusko Rusko (27)
 4. Kazachstán Kazachstán (24)
 5. Spojené státy Spojené státy (13)
 6. Turkmenistán Turkmenistán (4)
 7. Gruzie Gruzie (1)
 8. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (1)
 9. Malajsie Malajsie (1)
 10. Turecko Turecko (1)
 11. Ukrajina Ukrajina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdiyev na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdiyev. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdiyev častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdiyev neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdiyev začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdiyev prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdiyev, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdiyev nebo některé z příjmení podobných Abdiyev vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdiyev jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdiyev s společným kořenem.

 1. Abdiev
 2. Abdiyeva
 3. Abdieva
 4. Avdiev
 5. Avdeev
 6. Abidov
 7. Abidova
 8. Abduvaliyev
 9. Avdeeva
 10. Abitbol
 11. Abduvaliev
 12. Abdifatah
 13. Avtaeva
 14. Aftab
 15. Apdepnur
 16. Abduvalieva
 17. Abd wahab
 18. Avdibegovic
 19. Aboutaib
 20. Avitabile
 21. Avitable
 22. Aboutboul
 23. Abu hatab
 24. Abou diabate
 25. Abu tabikh
 26. Aphateberry