Příjmení Abdieva

Chcete-li vědět více o příjmení Abdieva, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdieva je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdieva.

Příjmení Abdieva ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdieva, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdieva určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdieva

Zobrazit mapu příjmení Abdieva

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdievaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdieva, abychom získali přesné informace o všech Abdieva, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdieva, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdieva. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdieva naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdieva na světě

 1. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (4580)
 2. Kazachstán Kazachstán (1717)
 3. Uzbekistán Uzbekistán (648)
 4. Rusko Rusko (396)
 5. Tádžikistán Tádžikistán (98)
 6. Bulharsko Bulharsko (53)
 7. Makedonie Makedonie (28)
 8. Gruzie Gruzie (24)
 9. Spojené státy Spojené státy (5)
 10. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (4)
 11. Švédsko Švédsko (2)
 12. Turecko Turecko (2)
 13. Arménie Arménie (1)
 14. Belgie Belgie (1)
 15. Bělorusko Bělorusko (1)
 16. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 17. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdieva na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdieva. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdieva častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdieva neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdieva, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdieva.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdieva prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdieva, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdieva nebo některé z příjmení podobných Abdieva vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdieva jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdieva s společným kořenem.

 1. Abdiev
 2. Abdiyeva
 3. Abdiyev
 4. Avdeeva
 5. Avdiev
 6. Avdeev
 7. Abidova
 8. Avtaeva
 9. Abidov
 10. Abduvalieva
 11. Abdifatah
 12. Abitbol
 13. Abduvaliev
 14. Abd wahab
 15. Aftab
 16. Abduvaliyev
 17. Apdepnur
 18. Abu hatab
 19. Avdibegovic
 20. Aboutaib
 21. Avitable
 22. Abou diabate
 23. Aboutboul
 24. Avitabile
 25. Abu tabikh
 26. Aphateberry