Příjmení Abd wahab

Chcete-li vědět více o příjmení Abd wahab, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abd wahab je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abd wahab.

Příjmení Abd wahab ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abd wahab, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abd wahab určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abd wahab

Zobrazit mapu příjmení Abd wahab

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abd wahabů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abd wahab, abychom získali přesné informace o všech Abd wahab, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abd wahab, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abd wahab. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abd wahab naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abd wahab na světě

 1. Malajsie Malajsie (1531)
 2. Brunej Brunej (377)
 3. Anglie Anglie (27)
 4. Singapur Singapur (17)
 5. Egypt Egypt (9)
 6. Thajsko Thajsko (7)
 7. Alžírsko Alžírsko (4)
 8. Niger Niger (1)
 9. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abd wahab na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abd wahab. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abd wahab častějším příjmením a ve kterých zemích je Abd wahab neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abd wahab začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abd wahab, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abd wahab.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abd wahab nebo některé z příjmení podobných Abd wahab vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abd wahab jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abd wahab s společným kořenem.

 1. Abu hatab
 2. Abdifatah
 3. Abdieva
 4. Abdiyeva
 5. Aboutaib
 6. Abdiev
 7. Aftab
 8. Abidova
 9. Abdiyev
 10. Avdeeva
 11. Abduvaliev
 12. Abu tabikh
 13. Abitbol
 14. Avdeev
 15. Avitable
 16. Abidov
 17. Abduvaliyev
 18. Apdepnur
 19. Abou diabate
 20. Aboutboul
 21. Abduvalieva
 22. Avdiev
 23. Avtaeva
 24. Avitabile
 25. Avdibegovic
 26. Aphateberry