Příjmení Abdiyeva

Chcete-li vědět více o příjmení Abdiyeva, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdiyeva je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdiyeva.

Příjmení Abdiyeva ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdiyeva, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdiyeva určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdiyeva

Zobrazit mapu příjmení Abdiyeva

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdiyevaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdiyeva, abychom získali přesné informace o všech Abdiyeva, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdiyeva, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdiyeva. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdiyeva naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdiyeva na světě

 1. Uzbekistán Uzbekistán (7994)
 2. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (2073)
 3. Kazachstán Kazachstán (44)
 4. Spojené státy Spojené státy (5)
 5. Rusko Rusko (2)
 6. Anglie Anglie (1)
 7. Malajsie Malajsie (1)
 8. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 9. Polsko Polsko (1)
 10. Turkmenistán Turkmenistán (1)
 11. Turecko Turecko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdiyeva na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdiyeva. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdiyeva častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdiyeva neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdiyeva. To je způsobeno tím, že příjmení Abdiyeva často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdiyeva mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdiyeva, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdieva
 2. Abdiyev
 3. Abdiev
 4. Abidova
 5. Avdeeva
 6. Avdiev
 7. Avdeev
 8. Abidov
 9. Abdifatah
 10. Avtaeva
 11. Abitbol
 12. Abduvaliyev
 13. Abduvalieva
 14. Abd wahab
 15. Apdepnur
 16. Abduvaliev
 17. Abu hatab
 18. Avdibegovic
 19. Aboutaib
 20. Aftab
 21. Avitable
 22. Aboutboul
 23. Avitabile
 24. Abou diabate
 25. Abu tabikh
 26. Aphateberry