Příjmení Abdiev

Chcete-li vědět více o příjmení Abdiev, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdiev je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdiev.

Příjmení Abdiev ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdiev, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdiev určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdiev

Zobrazit mapu příjmení Abdiev

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdievů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdiev, abychom získali přesné informace o všech Abdiev, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdiev, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdiev. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdiev naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdiev na světě

 1. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (4346)
 2. Kazachstán Kazachstán (2276)
 3. Rusko Rusko (827)
 4. Uzbekistán Uzbekistán (642)
 5. Tádžikistán Tádžikistán (98)
 6. Gruzie Gruzie (77)
 7. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (49)
 8. Bulharsko Bulharsko (46)
 9. Turkmenistán Turkmenistán (37)
 10. Makedonie Makedonie (33)
 11. Malajsie Malajsie (2)
 12. Turecko Turecko (2)
 13. Spojené státy Spojené státy (2)
 14. Americká Samoa Americká Samoa (1)
 15. Bělorusko Bělorusko (1)
 16. Irsko Irsko (1)
 17. Japonsko Japonsko (1)
 18. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdiev na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdiev. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdiev častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdiev neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdiev začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdiev. To je způsobeno tím, že příjmení Abdiev často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdiev, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdiev.

 1. Abdieva
 2. Abdiyev
 3. Avdiev
 4. Avdeev
 5. Abdiyeva
 6. Abidov
 7. Avdeeva
 8. Abidova
 9. Abduvaliev
 10. Avtaeva
 11. Abitbol
 12. Aftab
 13. Abduvaliyev
 14. Abduvalieva
 15. Abdifatah
 16. Apdepnur
 17. Abd wahab
 18. Avdibegovic
 19. Aboutaib
 20. Avitabile
 21. Avitable
 22. Aboutboul
 23. Abu hatab
 24. Abu tabikh
 25. Abou diabate
 26. Aphateberry