Příjmení Abben

Chcete-li vědět více o příjmení Abben, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abben je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abben.

Příjmení Abben ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abben, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abben určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abben

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abben, abychom získali přesné informace o všech Abben, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abben, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abben. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abben naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abben na světě

 1. Spojené státy (136)
 2. Německo (30)
 3. Dánsko (25)
 4. Rusko (8)
 5. Švédsko (6)
 6. Austrálie (5)
 7. Anglie (4)
 8. Kanada (1)
 9. Indie (1)
 10. Nizozemsko (1)
 11. Filipíny (1)
 12. Pákistán (1)
 13. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abben na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abben. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abben častějším příjmením a ve kterých zemích je Abben neobvyklé nebo neexistující příjmení.