Příjmení Abben

Chcete-li vědět více o příjmení Abben, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abben je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abben.

Příjmení Abben ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abben, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abben určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abben

Zobrazit mapu příjmení Abben

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abben, abychom získali přesné informace o všech Abben, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abben, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abben. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abben naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abben na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (136)
 2. Německo Německo (30)
 3. Dánsko Dánsko (25)
 4. Rusko Rusko (8)
 5. Švédsko Švédsko (6)
 6. Austrálie Austrálie (5)
 7. Anglie Anglie (4)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Indie Indie (1)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 11. Filipíny Filipíny (1)
 12. Pákistán Pákistán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abben na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abben. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abben častějším příjmením a ve kterých zemích je Abben neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abben, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abben.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abben nebo některé z příjmení podobných Abben vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abben jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abben s společným kořenem.

 1. Abban
 2. Abbene
 3. Abbon
 4. Aben
 5. Abien
 6. Aiben
 7. Aban
 8. Abbema
 9. Abboni
 10. Abene
 11. Abian
 12. Abin
 13. Abion
 14. Abney
 15. Aboin
 16. Abon
 17. Abuan
 18. Abuin
 19. Apen
 20. Auban
 21. Aubin
 22. Aubon
 23. Aven
 24. Aifen
 25. Aaban
 26. Abeni
 27. Abena
 28. Abbona
 29. Abbane
 30. Abn
 31. Abueno
 32. Abán
 33. Abani
 34. Abano
 35. Abbaino
 36. Abbama
 37. Abenia
 38. Abino
 39. Abma
 40. Aboim