Příjmení Aaban

Chcete-li vědět více o příjmení Aaban, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aaban je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aaban.

Příjmení Aaban ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aaban, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aaban určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aaban

Zobrazit mapu příjmení Aaban

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aaban, abychom získali přesné informace o všech Aaban, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aaban, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aaban. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aaban naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aaban na světě

 1. Pákistán Pákistán (13)
 2. Indie Indie (10)
 3. Írán Írán (9)
 4. Nigérie Nigérie (2)
 5. Bangladéš Bangladéš (1)
 6. Malajsie Malajsie (1)
 7. Filipíny Filipíny (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aaban na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aaban. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aaban častějším příjmením a ve kterých zemích je Aaban neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Aaban. To je způsobeno tím, že příjmení Aaban často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aaban, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aaban.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aaban prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aaban, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aaban nebo některé z příjmení podobných Aaban vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aaban jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aaban s společným kořenem.

 1. Aban
 2. Abban
 3. Auban
 4. Abani
 5. Abano
 6. Abben
 7. Abbon
 8. Aben
 9. Abian
 10. Abin
 11. Abon
 12. Abuan
 13. Afan
 14. Aubain
 15. Aubani
 16. Aubin
 17. Aubon
 18. Avan
 19. Avian
 20. Ayapan
 21. Abana
 22. Aifan
 23. Affan
 24. Afyan
 25. Aiben
 26. Abbane
 27. Abn
 28. Apan
 29. Ahbam
 30. Abane
 31. Abbaino
 32. Abbama
 33. Abbene
 34. Abboni
 35. Abene
 36. Abino
 37. Abion
 38. Abma
 39. Aboin
 40. Abona