Příjmení Abbene

Chcete-li vědět více o příjmení Abbene, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbene je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbene.

Příjmení Abbene ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbene, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbene určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbene

Zobrazit mapu příjmení Abbene

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbeneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbene, abychom získali přesné informace o všech Abbene, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbene, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbene. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbene naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbene na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (343)
 2. Itálie Itálie (172)
 3. Argentina Argentina (29)
 4. Francie Francie (8)
 5. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (5)
 6. Alžírsko Alžírsko (4)
 7. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 8. Portoriko Portoriko (1)
 9. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbene na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbene. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbene častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbene neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbene začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbene, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbene.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbene mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbene, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abben
 2. Abene
 3. Abbane
 4. Abban
 5. Abbema
 6. Abbon
 7. Abboni
 8. Aben
 9. Aboyne
 10. Aubone
 11. Avene
 12. Abeni
 13. Abena
 14. Abien
 15. Aiben
 16. Abbona
 17. Abueno
 18. Abane
 19. Aban
 20. Abani
 21. Abano
 22. Abbaino
 23. Abbama
 24. Abenia
 25. Abian
 26. Abin
 27. Abino
 28. Abion
 29. Abney
 30. Aboin
 31. Abon
 32. Abona
 33. Abuan
 34. Abuin
 35. Affane
 36. Apen
 37. Apone
 38. Auban
 39. Aubani
 40. Aubin