Příjmení Abbane

Chcete-li vědět více o příjmení Abbane, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbane je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbane.

Příjmení Abbane ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbane, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbane určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbane

Zobrazit mapu příjmení Abbane

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbaneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbane, abychom získali přesné informace o všech Abbane, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbane, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbane. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbane naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbane na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (1831)
 2. Maroko Maroko (136)
 3. Francie Francie (24)
 4. Írán Írán (10)
 5. Španělsko Španělsko (8)
 6. Kamerun Kamerun (3)
 7. Niger Niger (3)
 8. Švédsko Švédsko (3)
 9. Angola Angola (1)
 10. Indie Indie (1)
 11. Filipíny Filipíny (1)
 12. Katar Katar (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbane na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbane. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbane častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbane neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abbane. To je způsobeno tím, že příjmení Abbane často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbane, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbane.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbane mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbane, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abban
 2. Abbene
 3. Abane
 4. Aban
 5. Abani
 6. Abano
 7. Abbaino
 8. Abbama
 9. Abben
 10. Abbon
 11. Abboni
 12. Abene
 13. Abian
 14. Aboyne
 15. Abuan
 16. Affane
 17. Auban
 18. Aubani
 19. Aubone
 20. Aaban
 21. Abayane
 22. Abana
 23. Afane
 24. Aphane
 25. Abbona
 26. Abbema
 27. Aben
 28. Abin
 29. Abino
 30. Abion
 31. Abma
 32. Abney
 33. Aboin
 34. Abon
 35. Abona
 36. Abuin
 37. Afan
 38. Affani
 39. Apana
 40. Apone