Příjmení Abán

Chcete-li vědět více o příjmení Abán, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abán je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abán.

Příjmení Abán ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abán, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abán určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abán

Zobrazit mapu příjmení Abán

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abánů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abán, abychom získali přesné informace o všech Abán, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abán, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abán. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abán naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abán na světě

 1. Maďarsko Maďarsko (19)
 2. Španělsko Španělsko (5)
 3. Mexiko Mexiko (5)
 4. Argentina Argentina (3)
 5. Chile Chile (1)
 6. Peru Peru (1)
 7. Paraguay Paraguay (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abán na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abán. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abán častějším příjmením a ve kterých zemích je Abán neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abán začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Aban
 2. Abban
 3. Abben
 4. Abbon
 5. Aben
 6. Abian
 7. Abin
 8. Abion
 9. Aboin
 10. Abon
 11. Abuan
 12. Abuin
 13. Abien
 14. Abn
 15. Abaña
 16. Abani
 17. Abano
 18. Abbene
 19. Abboni
 20. Abene
 21. Abiña
 22. Abino
 23. Abma
 24. Abney
 25. Aboim
 26. Abomo
 27. Abona
 28. Aboyne
 29. Afan
 30. Apen
 31. Apon
 32. Aubain
 33. Auban
 34. Aubin
 35. Auboin
 36. Aubon
 37. Auvin
 38. Avan
 39. Aven
 40. Avian