Příjmení Abayev

Chcete-li vědět více o příjmení Abayev, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abayev je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abayev.

Příjmení Abayev ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abayev, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abayev určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abayev

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abayevů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abayev, abychom získali přesné informace o všech Abayev, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abayev, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abayev. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abayev naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abayev na světě

 1. Turkmenistán (984)
 2. Uzbekistán (945)
 3. Izrael (376)
 4. Spojené státy (239)
 5. Ázerbájdžán (190)
 6. Kazachstán (136)
 7. Rusko (10)
 8. Francie (7)
 9. Bělorusko (3)
 10. Německo (2)
 11. Kanada (1)
 12. Anglie (1)
 13. Turecko (1)
 14. Ukrajina (1)
 15. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abayev na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abayev. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abayev častějším příjmením a ve kterých zemích je Abayev neobvyklé nebo neexistující příjmení.