Příjmení Abayev

Chcete-li vědět více o příjmení Abayev, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abayev je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abayev.

Příjmení Abayev ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abayev, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abayev určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abayev

Zobrazit mapu příjmení Abayev

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abayevů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abayev, abychom získali přesné informace o všech Abayev, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abayev, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abayev. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abayev naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abayev na světě

 1. Turkmenistán Turkmenistán (984)
 2. Uzbekistán Uzbekistán (945)
 3. Izrael Izrael (376)
 4. Spojené státy Spojené státy (239)
 5. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (190)
 6. Kazachstán Kazachstán (136)
 7. Rusko Rusko (10)
 8. Francie Francie (7)
 9. Bělorusko Bělorusko (3)
 10. Německo Německo (2)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Anglie Anglie (1)
 13. Turecko Turecko (1)
 14. Ukrajina Ukrajina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abayev na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abayev. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abayev častějším příjmením a ve kterých zemích je Abayev neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abayev začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abayev. To je způsobeno tím, že příjmení Abayev často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abayev mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abayev, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abiyev
 2. Abaev
 3. Ababei
 4. Abiyeva
 5. Abayba
 6. Ababii
 7. Ababou
 8. Abebe
 9. Ababa
 10. Ababi
 11. Abuov
 12. Ababio
 13. Ababiy
 14. Aviyv
 15. Abieva
 16. Abebew
 17. Apabe
 18. Ababu
 19. Aafif
 20. Abibou
 21. Abiva
 22. Aipov
 23. Apap
 24. Apopei
 25. Aviv
 26. Abouba
 27. Afeef
 28. Afaf
 29. Abbubu
 30. Abubu
 31. Abib
 32. Abuova
 33. Aboubo
 34. Abiba
 35. Abeba
 36. Ayubov
 37. Abebaw
 38. Aboub
 39. Aboupa
 40. Aboba