Příjmení Ababou

Chcete-li vědět více o příjmení Ababou, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ababou je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ababou.

Příjmení Ababou ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ababou, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ababou určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ababou

Zobrazit mapu příjmení Ababou

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ababouů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ababou, abychom získali přesné informace o všech Ababou, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ababou, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ababou. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ababou naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ababou na světě

 1. Maroko Maroko (4836)
 2. Alžírsko Alžírsko (2011)
 3. Španělsko Španělsko (135)
 4. Francie Francie (55)
 5. Nizozemsko Nizozemsko (19)
 6. Německo Německo (8)
 7. Benin Benin (4)
 8. Niger Niger (4)
 9. Spojené státy Spojené státy (4)
 10. Švédsko Švédsko (3)
 11. Belgie Belgie (2)
 12. Kamerun Kamerun (2)
 13. Omán Omán (2)
 14. Kanada Kanada (1)
 15. Anglie Anglie (1)
 16. Izrael Izrael (1)
 17. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ababou na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ababou. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ababou častějším příjmením a ve kterých zemích je Ababou neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Ababou začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Ababou mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Ababou, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Ababou prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Ababou, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Ababou nebo některé z příjmení podobných Ababou vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Ababou jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Ababou s společným kořenem.

 1. Abibou
 2. Ababu
 3. Ababei
 4. Ababii
 5. Abubu
 6. Ababa
 7. Ababi
 8. Ababio
 9. Ababiy
 10. Abubo
 11. Abayev
 12. Abboubi
 13. Abebe
 14. Abbubu
 15. Abib
 16. Abuov
 17. Aboubo
 18. Abiba
 19. Abaev
 20. Abeba
 21. Ayubov
 22. Abebaw
 23. Aboub
 24. Abebew
 25. Aboba
 26. Abayba
 27. Apabe
 28. Aafif
 29. Abiva
 30. Aipov
 31. Apap
 32. Abouba
 33. Afaf
 34. Afoufou
 35. Abiyev
 36. Ayyubov
 37. Abuova
 38. Appavoo
 39. Ayubova
 40. Abieva