Příjmení Ababi

Chcete-li vědět více o příjmení Ababi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ababi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ababi.

Příjmení Ababi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ababi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ababi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ababi

Zobrazit mapu příjmení Ababi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ababiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ababi, abychom získali přesné informace o všech Ababi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ababi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ababi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ababi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ababi na světě

 1. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (547)
 2. Moldavsko Moldavsko (336)
 3. Rumunsko Rumunsko (302)
 4. Nigérie Nigérie (139)
 5. Írán Írán (45)
 6. Rusko Rusko (38)
 7. Etiopie Etiopie (25)
 8. Filipíny Filipíny (11)
 9. Indie Indie (8)
 10. Niger Niger (6)
 11. Čína Čína (3)
 12. Tchaj-wan Tchaj-wan (3)
 13. Podněstří Podněstří (2)
 14. Afghánistán Afghánistán (1)
 15. Belgie Belgie (1)
 16. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 17. Itálie Itálie (1)
 18. Monako Monako (1)
 19. Malajsie Malajsie (1)
 20. Pákistán Pákistán (1)
 21. Tanzanie Tanzanie (1)
 22. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ababi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ababi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ababi častějším příjmením a ve kterých zemích je Ababi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Ababi. To je způsobeno tím, že příjmení Ababi často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Ababi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Ababi.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Ababi prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Ababi, jak můžeme zjistit.

 1. Ababei
 2. Ababii
 3. Ababa
 4. Ababio
 5. Ababiy
 6. Ababu
 7. Ababou
 8. Abebe
 9. Abubu
 10. Abib
 11. Abiba
 12. Abaev
 13. Abeba
 14. Aboba
 15. Abayba
 16. Apabe
 17. Abubo
 18. Aafif
 19. Abayev
 20. Abboubi
 21. Abibou
 22. Abiva
 23. Afifi
 24. Apap
 25. Abouba
 26. Afaf
 27. Abbubu
 28. Abuov
 29. Aboubo
 30. Abebaw
 31. Aboub
 32. Abebew
 33. Apovi
 34. Afif
 35. Aipov
 36. Apopei
 37. Aviv
 38. Afeef
 39. Aviva
 40. Afifa