Příjmení Ababii

Chcete-li vědět více o příjmení Ababii, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ababii je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ababii.

Příjmení Ababii ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ababii, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ababii určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ababii

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ababiiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ababii, abychom získali přesné informace o všech Ababii, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ababii, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ababii. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ababii naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ababii na světě

 1. Moldavsko (1973)
 2. Rumunsko (155)
 3. Španělsko (12)
 4. Švýcarsko (10)
 5. Rusko (10)
 6. Kanada (9)
 7. Podněstří (6)
 8. Itálie (5)
 9. Francie (3)
 10. Řecko (1)
 11. Japonsko (1)
 12. Portugalsko (1)
 13. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ababii na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ababii. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ababii častějším příjmením a ve kterých zemích je Ababii neobvyklé nebo neexistující příjmení.