Příjmení Ababii

Chcete-li vědět více o příjmení Ababii, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ababii je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ababii.

Příjmení Ababii ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ababii, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ababii určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ababii

Zobrazit mapu příjmení Ababii

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ababiiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ababii, abychom získali přesné informace o všech Ababii, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ababii, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ababii. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ababii naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ababii na světě

 1. Moldavsko Moldavsko (1973)
 2. Rumunsko Rumunsko (155)
 3. Španělsko Španělsko (12)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (10)
 5. Rusko Rusko (10)
 6. Kanada Kanada (9)
 7. Podněstří Podněstří (6)
 8. Itálie Itálie (5)
 9. Francie Francie (3)
 10. Řecko Řecko (1)
 11. Japonsko Japonsko (1)
 12. Portugalsko Portugalsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ababii na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ababii. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ababii častějším příjmením a ve kterých zemích je Ababii neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Ababii nebo některé z příjmení podobných Ababii vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Ababii jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Ababii s společným kořenem.

 1. Ababei
 2. Ababi
 3. Ababio
 4. Ababiy
 5. Ababou
 6. Ababa
 7. Ababu
 8. Aafif
 9. Abayev
 10. Abebe
 11. Abibou
 12. Abubu
 13. Abib
 14. Abiba
 15. Abaev
 16. Abeba
 17. Abebaw
 18. Abebew
 19. Aboba
 20. Abayba
 21. Apabe
 22. Abubo
 23. Abboubi
 24. Abiva
 25. Afif
 26. Afifi
 27. Apap
 28. Apopei
 29. Aviv
 30. Abouba
 31. Afaf
 32. Abbubu
 33. Abiyev
 34. Abuov
 35. Abuova
 36. Aboubo
 37. Ayubov
 38. Abieva
 39. Affif
 40. Aboub