Příjmení Ababu

Chcete-li vědět více o příjmení Ababu, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ababu je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ababu.

Příjmení Ababu ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ababu, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ababu určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ababu

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ababuů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ababu, abychom získali přesné informace o všech Ababu, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ababu, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ababu. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ababu naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ababu na světě

 1. Etiopie (23664)
 2. Keňa (982)
 3. Demokratická republika Kongo (171)
 4. Papua-Nová Guinea (38)
 5. Nigérie (37)
 6. Indie (27)
 7. Spojené státy (14)
 8. Kamerun (13)
 9. Anglie (4)
 10. Uganda (2)
 11. Kanada (1)
 12. Egypt (1)
 13. Ghana (1)
 14. Island (1)
 15. Norsko (1)
 16. Filipíny (1)
 17. Rusko (1)
 18. Rwanda (1)
 19. Jižní Súdán (1)
 20. Tanzanie (1)
 21. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ababu na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ababu. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ababu častějším příjmením a ve kterých zemích je Ababu neobvyklé nebo neexistující příjmení.