Příjmení Ababu

Chcete-li vědět více o příjmení Ababu, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Ababu je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Ababu.

Příjmení Ababu ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Ababu, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Ababu určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Ababu

Zobrazit mapu příjmení Ababu

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Ababuů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Ababu, abychom získali přesné informace o všech Ababu, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Ababu, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Ababu. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Ababu naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Ababu na světě

 1. Etiopie Etiopie (23664)
 2. Keňa Keňa (982)
 3. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (171)
 4. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (38)
 5. Nigérie Nigérie (37)
 6. Indie Indie (27)
 7. Spojené státy Spojené státy (14)
 8. Kamerun Kamerun (13)
 9. Anglie Anglie (4)
 10. Uganda Uganda (2)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Egypt Egypt (1)
 13. Ghana Ghana (1)
 14. Island Island (1)
 15. Norsko Norsko (1)
 16. Filipíny Filipíny (1)
 17. Rusko Rusko (1)
 18. Rwanda Rwanda (1)
 19. Jižní Súdán Jižní Súdán (1)
 20. Tanzanie Tanzanie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Ababu na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Ababu. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Ababu častějším příjmením a ve kterých zemích je Ababu neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Ababu. To je způsobeno tím, že příjmení Ababu často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Ababu, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Ababu.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Ababu mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Ababu, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Ababu prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Ababu, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Ababu nebo některé z příjmení podobných Ababu vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Ababu jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Ababu s společným kořenem.

 1. Ababou
 2. Abubu
 3. Ababa
 4. Ababi
 5. Ababei
 6. Ababii
 7. Abebe
 8. Abibou
 9. Abbubu
 10. Abib
 11. Ababio
 12. Ababiy
 13. Abiba
 14. Abaev
 15. Abeba
 16. Aboba
 17. Abayba
 18. Apabe
 19. Abubo
 20. Abayev
 21. Abiva
 22. Apap
 23. Abouba
 24. Afaf
 25. Abuov
 26. Aboubo
 27. Abebaw
 28. Aboub
 29. Abebew
 30. Aafif
 31. Abboubi
 32. Afif
 33. Afifi
 34. Aipov
 35. Aviv
 36. Afeef
 37. Aviva
 38. Afifa
 39. Abiyev
 40. Abuova