Příjmení Aabel

Chcete-li vědět více o příjmení Aabel, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aabel je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aabel.

Příjmení Aabel ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aabel, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aabel určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aabel

Zobrazit mapu příjmení Aabel

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabelů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aabel, abychom získali přesné informace o všech Aabel, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aabel, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aabel. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aabel naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aabel na světě

 1. Norsko Norsko (246)
 2. Dánsko Dánsko (86)
 3. Spojené státy Spojené státy (61)
 4. Nigérie Nigérie (12)
 5. Švédsko Švédsko (11)
 6. Francie Francie (8)
 7. Anglie Anglie (3)
 8. Indonésie Indonésie (2)
 9. Španělsko Španělsko (1)
 10. Irsko Irsko (1)
 11. Indie Indie (1)
 12. Mexiko Mexiko (1)
 13. Pákistán Pákistán (1)
 14. Thajsko Thajsko (1)
 15. Tchaj-wan Tchaj-wan (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aabel na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aabel. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aabel častějším příjmením a ve kterých zemích je Aabel neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Aabel. To je způsobeno tím, že příjmení Aabel často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aabel, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aabel.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Aabel prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Aabel, jak můžeme zjistit.

 1. Abel
 2. Aubel
 3. Abal
 4. Abeal
 5. Abeel
 6. Abela
 7. Abele
 8. Abell
 9. Abelo
 10. Abely
 11. Abil
 12. Abl
 13. Abuel
 14. Abul
 15. Apel
 16. Apfel
 17. Appel
 18. Aubele
 19. Aubol
 20. Abiel
 21. Aviel
 22. Abeli
 23. Ahbil
 24. Avel
 25. Abala
 26. Abaleo
 27. Abalo
 28. Abbuhl
 29. Abeele
 30. Abelho
 31. Abella
 32. Abelli
 33. Abello
 34. Abelly
 35. Abelow
 36. Abial
 37. Abila
 38. Abiol
 39. Abla
 40. Able