Příjmení Aabel

Chcete-li vědět více o příjmení Aabel, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aabel je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aabel.

Příjmení Aabel ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aabel, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aabel určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aabel

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabelů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aabel, abychom získali přesné informace o všech Aabel, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aabel, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aabel. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aabel naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aabel na světě

 1. Norsko (246)
 2. Dánsko (86)
 3. Spojené státy (61)
 4. Nigérie (12)
 5. Švédsko (11)
 6. Francie (8)
 7. Anglie (3)
 8. Indonésie (2)
 9. Španělsko (1)
 10. Irsko (1)
 11. Indie (1)
 12. Mexiko (1)
 13. Pákistán (1)
 14. Thajsko (1)
 15. Tchaj-wan (1)
 16. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aabel na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aabel. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aabel častějším příjmením a ve kterých zemích je Aabel neobvyklé nebo neexistující příjmení.