Příjmení Aballi

Chcete-li vědět více o příjmení Aballi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aballi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aballi.

Příjmení Aballi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aballi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aballi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aballi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aballiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aballi, abychom získali přesné informace o všech Aballi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aballi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aballi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aballi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aballi na světě

 1. Kuba (524)
 2. Spojené státy (120)
 3. Guatemala (79)
 4. Nigérie (18)
 5. Argentina (15)
 6. Španělsko (13)
 7. Mexiko (10)
 8. Benin (8)
 9. Norsko (6)
 10. Peru (5)
 11. Filipíny (5)
 12. Niger (3)
 13. Izrael (2)
 14. Kamerun (1)
 15. Francie (1)
 16. Indie (1)
 17. Irák (1)
 18. Itálie (1)
 19. Rusko (1)
 20. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aballi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aballi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aballi častějším příjmením a ve kterých zemích je Aballi neobvyklé nebo neexistující příjmení.