Příjmení Abalia

Chcete-li vědět více o příjmení Abalia, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abalia je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abalia.

Příjmení Abalia ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abalia, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abalia určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abalia

Zobrazit mapu příjmení Abalia

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaliaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abalia, abychom získali přesné informace o všech Abalia, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abalia, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abalia. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abalia naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abalia na světě

 1. Španělsko Španělsko (58)
 2. Kamerun Kamerun (8)
 3. Spojené státy Spojené státy (6)
 4. Izrael Izrael (5)
 5. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (4)
 6. Argentina Argentina (2)
 7. Niger Niger (2)
 8. Filipíny Filipíny (2)
 9. Uganda Uganda (2)
 10. Benin Benin (1)
 11. Čína Čína (1)
 12. Anglie Anglie (1)
 13. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abalia na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abalia. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abalia častějším příjmením a ve kterých zemích je Abalia neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abalia. To je způsobeno tím, že příjmení Abalia často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abalia mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abalia, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abalia prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abalia, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abalia nebo některé z příjmení podobných Abalia vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abalia jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abalia s společným kořenem.

 1. Abala
 2. Abulia
 3. Abilia
 4. Abelia
 5. Abali
 6. Abal
 7. Abaleo
 8. Aballay
 9. Aballe
 10. Aballi
 11. Aballo
 12. Abalo
 13. Abela
 14. Abella
 15. Abila
 16. Abilio
 17. Abilla
 18. Abla
 19. Abola
 20. Aboli
 21. Abuali
 22. Abuli
 23. Apilia
 24. Apulia
 25. Avala
 26. Abelio
 27. Abulla
 28. Avelia
 29. Abiala
 30. Abeli
 31. Avilia
 32. Aballea
 33. Abelha
 34. Aballai
 35. Abaela
 36. Abeal
 37. Abeilla
 38. Abel
 39. Abele
 40. Abelho