Příjmení Aballay

Chcete-li vědět více o příjmení Aballay, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aballay je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aballay.

Příjmení Aballay ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aballay, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aballay určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aballay

Zobrazit mapu příjmení Aballay

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aballayů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aballay, abychom získali přesné informace o všech Aballay, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aballay, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aballay. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aballay naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aballay na světě

 1. Argentina Argentina (10758)
 2. Chile Chile (1303)
 3. Spojené státy Spojené státy (33)
 4. Španělsko Španělsko (23)
 5. Venezuela Venezuela (5)
 6. Kanada Kanada (3)
 7. Norsko Norsko (3)
 8. Brazílie Brazílie (2)
 9. Anglie Anglie (2)
 10. Izrael Izrael (2)
 11. Švédsko Švédsko (2)
 12. Uruguay Uruguay (2)
 13. Rakousko Rakousko (1)
 14. Belgie Belgie (1)
 15. Kolumbie Kolumbie (1)
 16. Mexiko Mexiko (1)
 17. Peru Peru (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aballay na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aballay. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aballay častějším příjmením a ve kterých zemích je Aballay neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aballay, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aballay.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aballay mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aballay, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Aballay nebo některé z příjmení podobných Aballay vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aballay jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aballay s společným kořenem.

 1. Aballai
 2. Abala
 3. Abalia
 4. Aballe
 5. Aballi
 6. Aballo
 7. Abella
 8. Abelly
 9. Abilla
 10. Ablay
 11. Afallah
 12. Abulla
 13. Aballea
 14. Abaela
 15. Abal
 16. Abaleo
 17. Abalo
 18. Abeilla
 19. Abela
 20. Abell
 21. Abelli
 22. Abello
 23. Abely
 24. Abfall
 25. Abila
 26. Abiola
 27. Abla
 28. Ablao
 29. Abola
 30. Abolli
 31. Abollo
 32. Abulia
 33. Afalah
 34. Avala
 35. Avalle
 36. Avalli
 37. Avella
 38. Avilla
 39. Abilia
 40. Ablaye