Příjmení Abaleo

Chcete-li vědět více o příjmení Abaleo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaleo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaleo.

Příjmení Abaleo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaleo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaleo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaleo

Zobrazit mapu příjmení Abaleo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaleoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaleo, abychom získali přesné informace o všech Abaleo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaleo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaleo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaleo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaleo na světě

 1. Francie Francie (18)
 2. Itálie Itálie (3)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaleo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaleo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaleo častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaleo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abaleo. To je způsobeno tím, že příjmení Abaleo často podstupuje mutace.

 1. Aballo
 2. Abalo
 3. Abal
 4. Abala
 5. Abalia
 6. Aballe
 7. Aballi
 8. Abele
 9. Abelho
 10. Abello
 11. Abelo
 12. Abilio
 13. Ablao
 14. Able
 15. Ableu
 16. Abollo
 17. Avalo
 18. Avileo
 19. Abelio
 20. Abile
 21. Ablo
 22. Abali
 23. Aballea
 24. Abolo
 25. Abley
 26. Apuleo
 27. Aballay
 28. Abeal
 29. Abeel
 30. Abeele
 31. Abel
 32. Abela
 33. Abell
 34. Abella
 35. Abelli
 36. Abelly
 37. Abelow
 38. Abely
 39. Abfall
 40. Abial